Angry Birds hra

18. prosince 2013 v 13:38 | vp |  angry birds
Taky tak rádi paříte Angry Birds? Tato hra je od finské společnosti Rovio. Ve hře střílíte ptáky po prasatech, která musíte zneškodnit a ochránit tak své vejce. Poprvé se hra objevila v roce 2009 a Angry Birds byly tehndy určený pouze pro zařízení Apple.

Od roku 2009 si zahrál Angry Birds v průměru každý 70. člověk na světě, tedy došlo ke stažení o celkové počtu 100 000 Angry Birds aplikace.

V dnešních dnech je kolem Angry Birds obrovský merchandising, vyrábí se hračky, oblečení, cukrovinky, hry na konzole Playstation a Xbox a dokonce i filmy s Angry Birds. Od 11. prosince navíc nejsou Angry Birds pouze ve 2D, ale nově též ve 3D ve hře Angry Birds Go, což je poslední díl Angry birds, kde už nestřílíte po prasatech, ale jezdíte na motokárach podobně jako tomu bylo v Mario Kart, hra je vlastně dost okopírovaná, ale co, jsou to Angry Birds a Rovio ví, že si to dovolit může.

V dnešní době existují celkem 4 verze hry a to základní, kterou tvůrci rozdělili do 7 částí a to konkrétně Pochaed Eggs, Migthy Hoax, Danger Above, The Big Setup, Ham'em High, Mine and Dine, Birdday party, Surf and Turf. Každá konkrétní kapitola má navíc od 42 do 63 úrovní, takže se jedná o celkové množství kapitol, které přesahuje celkem 300 úrovní Angry Birds.

Nové kapitoly Angry Birds


Dalšími následovníky jsou Angry Birds Space a Angry Birds Seasons. O těchto kapitolách hry Angry Birds si povíme příště. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama