Jak na Youtube písničky

29. prosince 2013 v 22:43 | vp |  youtube písničky
Zdravím všechny své čtenáře blogu, rád bych se s vámi podělil o tip na výběr těch nejlepších Youtube písniček, takže nemusíte nějak dlouho hledat a jednoduše máte každý týden výběr toho absolutně nejlepšího. Co je na tvůrcích tohoto žebříčku zajímavé je především to, že vybírají videa skutečně profesionálně a netvoří tak výběr jen dle svého vlastního úsudku.¨

Ty nejlepší Youtube písničky


Asi každý zažil situaci, kdy ho všechny songy, co má zrovna v PC nebaví a chce si pustit něco nového. Můžete tak využívat například iTunes s předvýběrem písniček nebo právě Youtube, který funguje uplně stejně a každý den vám poskytuje výběr zajímavých songů. Že nevíte, kde tyto doporučené songy hledat? Nedivte se, jsou totiž dostupné pouze těm, kdo mají tablet a v něm nainstalovanou aplikaci Youtube. Aplikace tak doporučuje ty nejlepší písničky na Youtube, stejně jako různá virální Youtube videa atp.

Autoři žebříčku každý den sledují výběr těch nejlepších písniček v aplikaci Youtube a pak ještě několik různých dalších blogů pro tipy na hudbu. Tím dostanou seznam zajímavých Youtube písniček. Youtube písničky následně třídí dle počtu zhlédnutí, komentářů a berou v potaz též počet sdílení Youtube písničky.

Každý den se tedy musí mrknout a poslechnou nový písničky, následně nám je vždy v dalším týdnu servírují připravené jen pro poslechnutí. Vybírají ty nejkvalitnější, takže se nestane, že se k vám dostane sice Youtube písnička na videu s vysokoým počtem zhlédnutí, ale ne v požadované kvalitě. Většina doporučených Youtube písniček, jež autoři žebříčku dávají na web, je tak v HD kvalitě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama