Týden co týden nová Youtube videa

13. prosince 2013 v 16:28 | vp |  youtube
Je jen málo webů, kteří by přinášeli pravidelně skutečně kvalitní Youtube videa. Máme tu sice některé lepší zábavné weby, kteří si však neudržují konstantní kvalitu Youtube videí. Bylo tedy jen otázkou času,než se objeví skutečný někdo, kdo do toho dá pár analytických nástrojů a začne pravidělně publikovat nejvíce sdílená videa z Youtube, Liveleak atd.

Jak takový seznam videí z Youtube vzniká?


Každý den projíždí tyhle týpci Youtube a hledají, co by mohli sdílet.
Plus každý den mrknou do svých analytických nástrojů a vyberou ta nejkvalitnější videa, která jsou na Youtube.

Jak poznají, že je video z Youtube kvalitní?


Autoři přehledu se samozřejmě nemohou spoléhat pouze na svůj úsudek, zda-li se jim Youtube video líbí či ne, takže koukají ještě na několik další parametrů videa a to jsou:

- celkový počet zhlédnutí videa. Nejde však jen o to, zda-li má to konkrétní video desítky či stovky tisíc či dokonce stamiliony zhlédnutí, ale především jde o to, zda-li i stejná videa (teda kopírovaná) na Youtube mají také podobný počet zhlédnutí či vyšší. Například pokud autoři přehledu nejlepších Youtube videí objeví video, které má třeba jen 20 000 zhlédnutí, není důvod jej sdílet, pokud však narazí, že je toto video zkopírované někde jinde v rámci Youtube (někdo ho stáhnul a pak zase nahrál), pak berou v potaz právě i toto okopírované video s určitým množství zhlédnutí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama