Jaká videa na Youtube byste neměli přehlédnout

27. ledna 2014 v 22:29 | vp |  youtube
Je tomu už týden, co jsme naposledy psali něco o Youtube videích a pravdou je, že v tom hodláme pokračovat i několik dalších týdnů. Vždy budeme psát o aktuálním dění na Youtube, popř. o Youtube samotném a jak se na něm chovají například čeští uživatelé. Doporučíme vám ty nejlepší kanály na Youtube, dáme vám tip na ty nejlepší virální videa, stejně jako jsem vám "ukázali" ta nejvíce nechutná videa. Youtube je tu s námi již 8 let a za tu dobu vyrostl exponenciálně.

Český Youtube už by se dal uplně v pohodě srovnávat například s televizí Nova. Že ne? Ročně se na českém Youtube uživatelé pustí až 500 milionů videí, což je v samotném proseděném čase u Youtube více, než u TV Nova a to především ve věkové skupině od 15 do 34 let, ale zpět k tématu, kterým jsou Youtubue videa, která byste rozhodně neměli přehlédnout. Víte která to jsou? Ta, která získala v roce 2013 největší popularitu a největší interakci ze strany uživatelů. Ta videa, která mají na Youtube největší počet zhlédnutí a ta samá videa, která jste už pravděpodobně viděli nebo o nich slyšeli.

Frajer zpívá ve vesmíru na videu


Tohle video dosáhlo přes 21 milionů zhlédnutí na Youtube. Ve zkratce: najdete tam muže, který si říká Chris Hadfield. Chris je sympaťák a rád hraje na kytaru a natáčí se u toho. Tak a víte o čem toto video je.

Jak která zvířata konzumují svoují potravu?


Dvá kluci, který si říkají MisterEpicMann svá videa opravdu umí výborně natáčet. Opět ve zkratce: chlapec předstírá, že je jedno z 10 zvířat a na videu ukazuje, jak by asi toto zvíře konzumovalo svojí potravu u stolu. Na Youtube si toto video vysloužilo 90 milionů zhlédnutí.

Originální videa Harlem Shake na Youtube


V roce 2013 byl obrovský hit "Harlem Shake". Originální Youtube video vidělo už skoro 100 milionů lidí a napodobilo jej tisíce a tisíce uživatelů Youtube, Facebook i Instagramu. Tzv. "Harlem shake" se stal během několika dnů obrovkým hitem internetu a válcoval veškeré žebříčky oblíbených videí z Youtube a to po celém světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama