Ta nejvíc úchylná Youtube videa všech dob

8. února 2014 v 2:55 | vp |  youtube
Dnes jsme si řekli, že uděláme žebříček těch nejvíce perverzních Youtube videí. Dali jsme si několik základních parametrů. Youtube videa musí být opravdu perverzní. Musí být na Youtube déle než 6 měsíců. Současně Youtube videa nesmí porušovat žádné z pravidel Youtube a také nesmí urážet jakoukoliv rasu, sociální skupinu či pohlaví. S těmito parametry jsme si ale řekli, že toho moc zajímavého nevybereme, čímž jsem se ovšem dosti mílili. Na Youtube skutečně najdete velmi perverzní či nechutná videa a budete překvapeni, jak jsou tato videa zajímavá.

Paradoxem číslo dva je to, že většina těchto Youtube videí jsou ve skutečnosti přírodním úkazem a dá se říct, že do určité míry i přirozenou reakcí různých organismů. Pojďme se však ještě podívat, jak jsme ty nejnechutnější Youtube videa vybírali. Nebyli by jsme to my, kdybysme se to nesnažili dělat pokud možno co nejobjektivněji, proto jsme u každého videa měřili počet oblíbenosti (kolik lidí dalo "líbí se mi" na Youtube), dále pak počet zhlédnutí, komentářů na Youtube a sdílení na Facebooku a Twitteru.

Seznam nejvíce nechutných videí na Youtube


- Červy pojídající ucho na Youtube videu

- 10 nejnejchutnějších faktů o lidském těle - stačí vyhledat video na Youtube. Název je anglicky

- Nejvíce nechutná videa na Youtube - tohle je samostatné video, vydržet ho je docela záhul

- Nejvíce nechutné přísady do jídla, o kterých nevíte a přesto je stále jíte.

Jak a kde tyto videa najít? Na Youtube


Stačí zadat na Youtube dotaz "disgusting videos" a už vidíte všechna nechutná Youtube videa, která jsme tu zmínili. Doufáme, že jste se nepozvraceli nebo něco jiného. tento článek navazuje na minulý článek na ty nejlepší videa z Youtube, tak abyste také občas viděli něco, co na internetu není zase tak běžné k vidění.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama