Youtube písničky nabízí neomezené sledování hudby zdarma

20. února 2014 v 17:53 | vp |  youtube písničky
Kde jsou ty doby, kdy jste si museli stahovat veškeré písničky do PC z nelegálních úložišť a nebo měnit písničky v MP3 formátu s jinými? Kde jsou ty doby, kdy jediný způsob, jak si legálně poslechnout hudbu v počítači bylo koupit si CD interpreta nebo si danou písničku stáhnout z iTunes? Youtube bezpochyby změnil svět hudby podobně, jako to udělal Napster v USA na přelomu milénií. Od té doby, co se objevil na Youtube VEVO, zaznamenali Youtube písničky obrovský rozmach. Na Youtube už je nedávali pouze piráti a fanoušci interpreta, ale naopak přímo samotní umělci, občas někdy zastoupeni přímo specializovanou agenturou právě na Youtube písničky a jejich zpeněžení.

Jaké Youtube písničky si můžete poslechnout?


Youtube od svého spuštění zažil mnoho změn a obrovský růst, který jej vyšvihnul na jedničku v oboru přehrávání písniček na internetu. Na Youtube tak najdete písničky od U2, Beatles nebo novodobých hvězd jako třeba David Guetta nebo Tiesto. Youtube písničky si každý den pustí miliardy a miliardy lidí. Některé písničky mají dokonce přes 2 miliardy zhlédnutí na Youtube, je to například takový Gangnam Style od jihokorejského umělce PSY. Písničky jsou často doprovázené videoklipem nebo v méně případech fotografií umělce. Na Youtube najdete písničky všech možných stylů, například techno Youtube písničky, country písničky a stejně tak vážnou hudbu.


Zlepšete si cizí jazyk díky Youtube


Potřebujete si zdokonalit cizí jazyk? Chcete si ji zlepšit na svých oblíbených písničkách na Youtube? Neváhejte a využijte službu, kterou Youtube nabízí u svých písniček a ostatních videí. Stačí kliknout na tlačítko "Přepis" a celé video uvidíte přepis celé konverzace. Nejen, že Vám Youtube převede zpívaný text na psaný, ale dokonce Vám i zobrazí daný čas konkrétní písničky, ve kterém byla věta pronesena. Bohužel, nic není dokonalé a to ani tato služba. Nenajdete ji u každého videa a ani samotný přepis textů písniček není bezchybný. Některá slova jsou zaměněna za jiná. Youtube není schopný občas rozlišit mluvenou řeč, ať už z důvodu zkomolení slova nebo podobnosti slova za jiné. I přes to, je zcela jistě skvělým pomocníkem, pokud se již trochu daným jazykem domluvíte, nezapomeňte tuto službu zkusit u svého oblíbeného zpěváka.

Youtube historie ve sledování


Youtube server má také svou historii, kde si můžete připomenout, na co jste se v poslední době dívali, takže pokud si nemůžete vzpomenout, jak se jmenovala ta Youtube písnička, na kterou jste se nedávno dívali, v historii jí určitě najdete pokud jste byli přihlášení.

Zkrátka a dobře sledovanost a oblíbenost celého Youtube mluví za vše!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama