Youtube písničky změnily svět hudby

19. února 2014 v 12:30 | vp |  youtube písničky
Představte si, že byste si zrovna teď chtěli poslechnout nějakou Vaši oblíbenou písničku. Napadne Vás jako první webový portál Youtube? Jistě nebudete sami. Po celém světě jsou stejní lidé jako Vy, kteří si přehrávají právě Youtube písničky. Youtube je vlastně takovou pupeční šňůrou ve světě videí a hudby. A to zcela zdarma.

Na Youtube stačí zadat název vaší oblíbené písničky a rázem Vám vyjede několik variant-originální znění, písničky z koncertů nebo Youtube písničky nahrané někým jiným.

Youtube je mezinárodní server, na kterém si uživatelé denně přehrávají až 3 miliardy videí z toho obrovská část jsou právě písničky z Youtube! Neuvěřitelné, že? Proč je tedy tak oblíbený?

Co lze na Youtube nalézt za písničky?


Na Youtube najdete snad vše, co Vás napadne - od písniček, po obchodní a politické věci, záliby, dokonce i příběhy Vás samotných, tzv. video blogy, denní záznamy videí, toho, co skuteční lidé dělají. V poslední době se rozmáhají stále častěji různé obchodní konference prostřednictvím internetu a právě Youtube. Společnostem to ušetří nejen čas, ale i peníze. Jak jsme zmínili výše, na Youtube lze také nalézt různé Youtube písničky, které jsou tzv. "cover", tedy zpívané někým jiným, než originálním autorem konkrétní Youtube písničky.


Youtube písničky na míru


Další výhodou Youtube je schopnost pamatovat si Vaše oblíbená videa nebo písničky a přiřadit jim prioritu. Když poté v budoucnu navštívíte tento server, na hlavní stránce se Vám objeví navrhovaná videa, mezi kterými lze nalézt právě vašeho oblíbeného umělce nebo písničky z Youtube, které jsou vašim oblíbeným písničkám podobné. Hudební kanály Vám také nabízí možnost odběru videí. Na hlavní stránce se následně objevují nově nahraná videa Vašeho odběru, takže vám pak žádný hudební videoklip neuteče.

Tvůrci tohoto webu nezapomněli ani na propojení Youtube s ostatními internetovými servery, zejména sociálními sítěmi (jako jsou Facebook, Twitter, Google+). Buďte v kontaktu se svými přáteli a známými a podělte se s nimi o video či oblíbenou Youtube písničku, která Vás právě zaujala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama