Květen 2014

Testování banneru

29. května 2014 v 16:48 | vp |  Testovací příspěvky

Testujeme náš nový banner

golfplay-banner-01.jpg

Nová rubrika Youtube písničky a videa

15. května 2014 v 23:48 | vp |  youtube písničky
Rozhodli jsme se spustit novou rubriku na našem webu Trochumimo.cz a to rubriku se zaměřením a Youtube písničky a videa. V rubrice vám budeme pravidelně přinášet čerstvé písničky a videa z Youtube. Pokud ještě nejste stálými čtenáři webu Trochumimo.cz, pak určitě doporučujeme jej pravidelně navštěvovat. Na webu Trochumimo.cz pravidelně najdete výběr těch nejlepších Youtube písniček a videí, stejně jako mnoho dalšího. Pro dosažení maximální kvality videí a Youtube písniček, pracujeme každý den s naší Youtube aplikací, která nám populární videa a písničky z Youtube sama doporučuje a to na základě několika různých čísel, která tato aplikace u Youtube písniček a videí, sleduje.

Chcete vědět, která čísla se u Youtube písniček a videí, sledují?


U každé Youtube písničky a videa sledujeme řadu čísel, tak aby naše tvrdá selekce byla naprosto objektivní a nedávali jsme na web pouze balast, který se může líbit například jen nám. Do vývoje aplikace se zapojili vývojáři z celého světa a tak si své oblíbené Youtube písničky a videa, můžete poslouchat odkudkoliv na světě jen pomocí svého mobilního zařízení s operačním systémem iOS, Windows, Chrome nebo Android. Youtube písničky a videa neznají limity a uvidíte, že časem sami najdete takový žánr či styl videí a písniček z Youtube, že budete sami překvapeni.

Ve sledování, selekci a vyhodnocování výsledků z aplikace Youtube chceme do budoucna rozhodně pokračovat. Jedná se v podstatně o aplikovaný výzkum na Youtube písničkách a videí. Chceme, aby byli naši uživatelé maximálně spokojení a na náš web se pravidelně vraceli za sledováním kvalitních Youtubue písniček a videí. Svou práci děláme pro vás s láskou a pracujeme na sobě tak, abychom vám mohli vždy přinést jen to nejkvalitnější z Youtube.


Budeme moc rádi, pokud budete tento článek sdílet se svými přáteli. Jednou sem snad dáme i jedno z vlastním videí na Youtube. Tak a teď už jdeme opět sledovat a vybírat ty nejlepší Youtube písničky a videa. Těšte se na další výběr.